Tarragona Benjami 2026/27

A la jornada 2 de Tarragona Benjami 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Calafell amb 6 punts, seguit de CP Calafell (6). El màxim golejador segons les actes és Jordi Luque Arasa (CHP Mcdonalds Amposta) amb 14 gols. Proper partit destacat: CP Calafell contra Club Desports Vendrell, dissabte 17 d'octubre a les 16:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Calafell22002226
2CP Calafell22001986
3Club Desports Vendrell22001056
4Hoquei Casal Espluga2110844
5CHP Mcdonalds Amposta211014114
6CP Riudoms11001143
7Club Hoquei Vila-seca21011373
8Reus Deportiu2101853
9Alcañiz Club Patín1100743
10HC El Pla210110143
11CEH Olímpic Reus1001360
12HC Valls200211170
13Cambrils CH1001280
14Reus Deportiu20028170
15Club Hoquei Vila-seca20027240
16CP Calafell20021180

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Tarragona Benjami 2026/27?
CP Calafell, amb 6 punts després de 14 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Tarragona Benjami 2026/27?
La jornada 3 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Tarragona Benjami 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/tarragona-benjami-2026-27-3f7ec4422384): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.