Prebenjamí Plata Girona 2026/27

A la jornada 17 de Prebenjamí Plata Girona 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Caldes de Malavella amb 9 punts, seguit de Shum (7). El màxim golejador segons les actes és Eudald Ribalta Rovira (CP Caldes de Malavella) amb 12 gols. Proper partit destacat: Girona CH contra CP Caldes de Malavella, dissabte 17 d'octubre a les 17:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Caldes de Malavella33001229
2Shum32101147
3HC Ripoll3201966
4Club Hoquei Lloret2110734
5Girona CH1100313
6Hoquei Figueres2101543
7Shum2101463
8Pètals d'ART Fdcassanenc B2101353
9Club Hoquei Lloret3102493
10CP Breda2002370
11Pètals d'ART Fdcassanenc C2002260
12Club Hoquei Palafrugell1001040
13CP Caldes de Malavella2002280

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Prebenjamí Plata Girona 2026/27?
CP Caldes de Malavella, amb 9 punts després de 14 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Prebenjamí Plata Girona 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Prebenjamí Plata Girona 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/prebenjami-plata-girona-2026-27-f8dbcf8216d1): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.