Prebenjamí OR Girona 2026/27

A la jornada 3 de Prebenjamí OR Girona 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Olot amb 9 punts, seguit de Shum Metall·lògic A (6). El màxim golejador segons les actes és Alguer Pujol Vegas (CH Olot) amb 11 gols. Proper partit destacat: Shum Metall·lògic A contra CH Olot, diumenge 18 d'octubre a les 15:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Olot33001129
2Shum Metall·lògic A2200816
3GEiEG3111694
4FD Cassanenc2101543
5HC Salt2011471
6CH Farners2002270
7CH Olot2002170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Prebenjamí OR Girona 2026/27?
CH Olot, amb 9 punts després de 8 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Prebenjamí OR Girona 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Prebenjamí OR Girona 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/prebenjami-or-girona-2026-27-f11e8890e808): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.