Nacional Catalana Masculina 2026/27

A la jornada 3 de Nacional Catalana Masculina 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Bell-lloc amb 9 punts, seguit de HC Ripoll (9). El màxim golejador segons les actes és Arnau Llanes Galito (CP Bell-lloc) amb 9 gols. Proper partit destacat: HC Ripoll contra UE Hoquei Barberà, dissabte 17 d'octubre a les 19:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Bell-lloc33001989
2HC Ripoll33001249
3CH Caldes3210947
4UE Hoquei Barberà3201956
5CP Sant Ramon320112106
6HC Alpicat32011196
7Club Patí Voltregà3111654
8CE Arenys de Munt311111114
9CH Cadí311111134
10FC Barcelona31021193
11Capellades HC2101873
12PHC Sant Cugat30128121
13Igualada HC20116101
14HC Castellar30128111
15CH Juneda30124151
16Girona CH30035170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Nacional Catalana Masculina 2026/27?
CP Bell-lloc, amb 9 punts després de 23 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Nacional Catalana Masculina 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Nacional Catalana Masculina 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/nacional-catalana-masculina-2026-27-86ebd81eb5b0): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.