Nacional Catalana Femenina 2026/27

A la jornada 3 de Nacional Catalana Femenina 2026/27, el líder de la classificació calculada és Vic Hoquei Club amb 9 punts, seguit de CH Caldes (9). El màxim golejador segons les actes és Aina Ferrer Bertran (Club Patí Vilafranca) amb 5 gols. Proper partit destacat: PHC Sant Cugat contra Vic Hoquei Club, diumenge 18 d'octubre a les 13:50.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Vic Hoquei Club33001429
2CH Caldes33001499
3Cerdanyola CH3201676
4Club Patí Voltregà32011146
5PHC Sant Cugat3201856
6CP Manlleu32011456
7CH Olot31114124
8CP Torrelles3102233
9CE Olesa Patí31025133
10Club Patí Vilafranca2101963
11HC Palau de Plegamans2101653
12HC Salt3102893
13Club Patí Vilanova31027113
14CHP Bigues i Riells3102683
15Igualada Femení HCP30126121
16CP Vila-sana300311200

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Nacional Catalana Femenina 2026/27?
Vic Hoquei Club, amb 9 punts després de 23 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Nacional Catalana Femenina 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Nacional Catalana Femenina 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/nacional-catalana-femenina-2026-27-af41c1840fc1): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.