LCV Màster 50 2026/27

A la jornada 2 de LCV Màster 50 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Patí Vilafranca amb 6 punts, seguit de Espanyol (3). El màxim golejador segons les actes és Jose Antonio Espinosa Gomez (CP Calafell) amb 5 gols. Proper partit destacat: Espanyol contra Club Hoquei Premia A, dimecres 9 de desembre a les 22:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Patí Vilafranca2200846
2Espanyol11001113
3UEH Veterans 501100723
4CP Calafell21011063
5HC Sentmenat1001350
6Club Hoquei Premia B1001270
7Cerdanyola CH20024200

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de LCV Màster 50 2026/27?
Club Patí Vilafranca, amb 6 punts després de 5 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de LCV Màster 50 2026/27?
La jornada 2 es juga del 16 d'octubre al 9 de desembre.
On es poden veure els resultats de LCV Màster 50 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/lcv-master-50-2026-27-7dd765c87a9d): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.