LCV Grup B 2026/27

A la jornada 2 de LCV Grup B 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Hoquei Premia amb 3 punts, seguit de CHP Sant Feliu (3). El màxim golejador segons les actes és Xavier Boluda Vallcorba (CHP Sant Feliu) amb 4 gols. Proper partit destacat: CP Calafell contra CHP Sant Feliu, dilluns 19 d'octubre a les 21:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Hoquei Premia1100633
2CHP Sant Feliu1100743
3CP Calafell1100313
4CP Malgrat21011363
5CP Subur Sitges1001130
6FC Cuatro Vientos1001470
7CH Canet10010100

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de LCV Grup B 2026/27?
Club Hoquei Premia, amb 3 punts després de 4 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de LCV Grup B 2026/27?
La jornada 2 es juga del 19 al 26 d'octubre.
On es poden veure els resultats de LCV Grup B 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/lcv-grup-b-2026-27-7d3c83ca96c7): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.