Juvenil Plata 4 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil Plata 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és HC Salt amb 9 punts, seguit de CH Mataró (6). El màxim golejador segons les actes és Pol Gassó Vives (Club Patí Blanes Atlètic) amb 8 gols. Proper partit destacat: HC Salt contra Vic Hoquei Club, diumenge 18 d'octubre a les 15:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1HC Salt33001449
2CH Mataró32011676
3Club Patí Blanes Atlètic22001936
4CP Caldes de Malavella32011466
5CP Manlleu2200626
6Club Hoquei Lloret32011186
7Vic Hoquei Club320113116
8CH Olot21011623
9CP Roda2101693
10Viatges Adònia Cassanenc31027173
11CP Folgueroles1001140
12CH Farners30036140
13GEiEG30035190
14CP Jonquerenc30033310

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil Plata 4 2026/27?
HC Salt, amb 9 punts després de 18 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil Plata 4 2026/27?
La jornada 4 es juga el diumenge 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil Plata 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-plata-4-2026-27-4810e2f2fd96): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.