Juvenil Plata 3 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil Plata 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Caldes de Malavella amb 9 punts, seguit de CHP Bigues i Riells (6). Els màxims golejadors segons les actes són Pol Montllo Rubiella (HC Palau de Plegamans) i Elena Palacios Perez (CHP Bigues i Riells) amb 8 gols. Proper partit destacat: CP Caldes de Malavella contra CH Les Franqueses, diumenge 18 d'octubre a les 12:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Caldes de Malavella33001859
2CHP Bigues i Riells320122126
3HC Palau de Plegamans320127116
4CP Centelles32011236
5CH Santa Perpètua22001186
6Mollet HC2200636
7CP Folgueroles320114136
8Cerdanyola CH210112103
9Club Patí Blanes Atlètic2101653
10CH Les Franqueses3102693
11UE Hoquei Barberà21014113
12CEH Sabadell20024100
13CH Vilassar30034150
14FC Martinenc20021120
15CH Mataró30039290

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil Plata 3 2026/27?
CP Caldes de Malavella, amb 9 punts després de 19 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil Plata 3 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil Plata 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-plata-3-2026-27-95ad1c25fe38): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.