Juvenil Plata 2 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil Plata 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és CHP Martorell amb 6 punts, seguit de CP Corbera (6). El màxim golejador segons les actes és Arnau Rubió Garcia (CH Navarcles) amb 16 gols. Proper partit destacat: CP Manresa contra CH Navarcles, diumenge 18 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CHP Martorell22002116
2CP Corbera22002026
3CP Manresa22001756
4CPI La Sagrera22001126
5CH Navarcles320119166
6CE Olesa Patí3111964
7PHC Sant Cugat2101493
8CH Mollerussa210113103
9CH Prat2101553
10CE Noia2020662
11CH Claret20112101
12CE La Salle Bonanova20113171
13Lleida30126211
14Jesús Maria i Josep20024130
15FC Martinenc30035220

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil Plata 2 2026/27?
CHP Martorell, amb 6 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil Plata 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil Plata 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-plata-2-2026-27-9026d9636a0c): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.