Juvenil Plata 1 2026/27

A la jornada 4 de Juvenil Plata 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és CE Olesa Patí amb 7 punts, seguit de CP Calafell (6). El màxim golejador segons les actes és Marti Nogareda Paloma (CE Olesa Patí) amb 10 gols. Proper partit destacat: CP Calafell contra Reus Deportiu, dissabte 17 d'octubre a les 18:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CE Olesa Patí32101957
2CP Calafell22001226
3Reus Deportiu22001236
4CHP Amposta22001036
5Club Patí Vilafranca420217156
6Igualada HC2110934
7CP Monjos31117104
8CP Riudoms310216113
9CP Corbera310210123
10HC Montbui21016153
11Club Hoquei Vila-seca2011461
12Lleida1001270
13CP Subur Sitges20026130
14CH Mollerussa30033280

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil Plata 1 2026/27?
CE Olesa Patí, amb 7 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil Plata 1 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil Plata 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-plata-1-2026-27-e4c0ce29f22d): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.