Juvenil OR 8 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil OR 8 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Roda amb 9 punts, seguit de Vic Hoquei Club (4). Proper partit destacat: CHP Sant Feliu contra CP Roda, dissabte 17 d'octubre a les 13:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Roda33001789
2Vic Hoquei Club2110764
3CHP Sant Feliu2101653
4Club Patí Tordera21011263
5CP Sant Celoni2101233
6CE Arenys de Munt30129221
7UE Hoquei Barberà2002250

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil OR 8 2026/27?
CP Roda, amb 9 punts després de 8 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil OR 8 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil OR 8 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-or-8-2026-27-f5753de89136): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.