Juvenil OR 7 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil OR 7 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Patí Voltregà amb 9 punts, seguit de Cerdanyola CH (6). El màxim golejador segons les actes és Eloi Tantinya i Ruaix (Club Patí Voltregà) amb 10 gols. Proper partit destacat: Lleida contra Club Patí Voltregà, diumenge 18 d'octubre a les 18:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Patí Voltregà33002849
2Cerdanyola CH32011966
3Lleida2101973
4CP Riudebitlles2101773
5UE Horta2101753
6Reus Deportiu31028133
7CP Masquefa30032380

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil OR 7 2026/27?
Club Patí Voltregà, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil OR 7 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil OR 7 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-or-7-2026-27-822e66659de9): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.