Juvenil OR 6 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil OR 6 2026/27, el líder de la classificació calculada és Igualada HC amb 7 punts, seguit de Club Hoquei Vila-seca (5). El màxim golejador segons les actes és Oriol Quintana Esquerra-Torrescasana (Capellades HC) amb 6 gols. Proper partit destacat: Club Hoquei Vila-seca contra GEiEG, dissabte 17 d'octubre a les 19:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Igualada HC32101767
2Club Hoquei Vila-seca31201365
3Andorra HC2110844
4Capellades HC3102983
5GEiEG21015133
6Vic Hoquei Club31026163
7CP Sant Celoni2002490

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil OR 6 2026/27?
Igualada HC, amb 7 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil OR 6 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil OR 6 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-or-6-2026-27-a4da205ad39f): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.