Juvenil OR 5 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil OR 5 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Calafell amb 9 punts, seguit de Club Patí Tordera (9). Els màxims golejadors segons les actes són Aleix Fuentes Casado (CP Calafell) i Roc Pacheco Riumbau (Club Patí Tordera) amb 6 gols. Proper partit destacat: CH Ripollet contra CP Calafell, diumenge 18 d'octubre a les 16:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Calafell33002249
2Club Patí Tordera33002049
3HC Sant Just31027163
4Igualada HC31025183
5CH Ripollet1001250
6CH Juneda1001150
7Mollet HC2002380

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil OR 5 2026/27?
CP Calafell, amb 9 punts després de 8 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil OR 5 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil OR 5 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-or-5-2026-27-7d9f9a34763e): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.