Juvenil OR 4 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil OR 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Caldes amb 9 punts, seguit de UE Horta (6). El màxim golejador segons les actes és Pol Muñoz Nogues (UE Horta) amb 6 gols. Proper partit destacat: HC Palau de Plegamans contra CH Caldes, dissabte 17 d'octubre a les 14:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Caldes33002669
2UE Horta32011636
3HC Palau de Plegamans22001426
4HC Alpicat21017173
5CP Sant Ramon30124111
6Club Patí Cubelles301210191
7CH Farners20021200

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil OR 4 2026/27?
CH Caldes, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil OR 4 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil OR 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-or-4-2026-27-cb63905fed24): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.