Juvenil OR 10 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil OR 10 2026/27, el líder de la classificació calculada és CE Vendrell amb 9 punts, seguit de CHP Sant Feliu (6). El màxim golejador segons les actes és Marc Moreno Diaz (CE Vendrell) amb 7 gols. Proper partit destacat: CE Vendrell contra CP Riudoms, dissabte 17 d'octubre a les 11:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CE Vendrell33001639
2CHP Sant Feliu2200646
3HC Palau de Plegamans2110864
4Reus Deportiu2101963
5CP Calafell30127101
6CP Riudoms20025120
7Club Patí Tordera20022120

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil OR 10 2026/27?
CE Vendrell, amb 9 punts després de 8 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil OR 10 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil OR 10 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-or-10-2026-27-00bdde74be4c): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.