Juvenil OR 1 2026/27

A la jornada 3 de Juvenil OR 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és FC Barcelona amb 9 punts, seguit de Igualada HC (6). El màxim golejador segons les actes és Bruno Jurado Gonzalez (FC Barcelona) amb 7 gols. Proper partit destacat: HC Castellar contra FC Barcelona, diumenge 18 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1FC Barcelona33003019
2Igualada HC32011166
3CE Noia32017126
4Shum31024113
5HC Castellar3102773
6Hoquei Casal Espluga3102793
7HC Valls31022103
8CH Prat31026183

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Juvenil OR 1 2026/27?
FC Barcelona, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Juvenil OR 1 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Juvenil OR 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/juvenil-or-1-2026-27-4d75743592b3): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.