Júnior Plata 2 2026/27

A la jornada 3 de Júnior Plata 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Roda amb 9 punts, seguit de CP Centelles (9). Proper partit destacat: CP Centelles contra CP Manresa, dissabte 17 d'octubre a les 11:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Roda33002389
2CP Centelles33001589
3CP Manresa32102277
4Hoquei Figueres321016107
5Cerdanyola CH311119124
6CH Ripollet310220153
7Club Hoquei Lloret2101893
8CH Claret2101683
9CH Navarcles210112143
10CE La Salle Bonanova20117121
11CP Congrés30037190
12CH Sant Josep Badalona30034180
13UE Hoquei Barberà20023220

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Júnior Plata 2 2026/27?
CP Roda, amb 9 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Júnior Plata 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Júnior Plata 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/junior-plata-2-2026-27-ca226b33e9db): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.