Júnior Plata 1 2026/27

A la jornada 3 de Júnior Plata 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Sant Ramon amb 9 punts, seguit de Lleida (6). Els màxims golejadors segons les actes són Hector Garcia Garcia (CHP Martorell) i Jaume Hernandez Hodar (CP Torrelles) amb 5 gols. Proper partit destacat: CE Olesa Patí contra CHP Martorell, divendres 16 d'octubre a les 20:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Sant Ramon33001769
2Lleida22001326
3CP Torrelles320119146
4CH Mollerussa2200746
5CEH Olímpic Reus2101763
6CHP Martorell21019103
7CE Olesa Patí2101783
8UE Hoquei Barberà2101773
9CP Corbera2011791
10HC Montbui20113121
11Alcañiz Club Patín2002240
12Club Patí Vilafranca2002590
13HC Valls20025170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Júnior Plata 1 2026/27?
CP Sant Ramon, amb 9 punts després de 14 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Júnior Plata 1 2026/27?
La jornada 2 es juga del 16 al 24 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Júnior Plata 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/junior-plata-1-2026-27-56c0b3687c98): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.