Júnior OR 7 2026/27

A la jornada 3 de Júnior OR 7 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Caldes amb 9 punts, seguit de CP Manlleu (9). El màxim golejador segons les actes és Arnau Serra Mansilla (CP Manlleu) amb 9 gols. Proper partit destacat: Club Hoquei Palafrugell contra CP Manlleu, divendres 16 d'octubre a les 21:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Caldes33002249
2CP Manlleu33001959
3CE Noia33001749
4Vic Hoquei Club3102693
5PHC Sant Cugat310211153
6Club Hoquei Palafrugell2002590
7CP Manlleu20023110
8UE Horta30034300

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Júnior OR 7 2026/27?
CH Caldes, amb 9 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Júnior OR 7 2026/27?
La jornada 2 es juga el divendres 16 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Júnior OR 7 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/junior-or-7-2026-27-80a52973be2f): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.