Júnior OR 5 2026/27

A la jornada 9 de Júnior OR 5 2026/27, el líder de la classificació calculada és GEiEG amb 6 punts, seguit de Club Patí Vilanova (6). Proper partit destacat: GEiEG contra CP Riudebitlles, diumenge 18 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1GEiEG22001416
2Club Patí Vilanova32011776
3CP Riudebitlles2200956
4CE Noia21101094
5CP Riudoms30128141
6CH Farners20025140
7HC Alpicat20020130

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Júnior OR 5 2026/27?
GEiEG, amb 6 punts després de 8 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Júnior OR 5 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Júnior OR 5 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/junior-or-5-2026-27-1ea65e61e196): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.