Júnior OR 3 2026/27

A la jornada 3 de Júnior OR 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és Reus Deportiu amb 9 punts, seguit de Shum (9). El màxim golejador segons les actes és Guifre Santo Soler (Reus Deportiu) amb 10 gols. Proper partit destacat: Igualada HC contra Reus Deportiu, dissabte 17 d'octubre a les 18:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Reus Deportiu330028129
2Shum33001699
3Igualada HC21011453
4HC Palau de Plegamans210113143
5CP Monjos21019163
6CPI Espanyol300311200
7PHC Sant Cugat30038230

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Júnior OR 3 2026/27?
Reus Deportiu, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Júnior OR 3 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Júnior OR 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/junior-or-3-2026-27-4a0fa84fb132): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.