Infantil Plata 7 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil Plata 7 2026/27, el líder de la classificació calculada és Andorra HC amb 9 punts, seguit de CH Cadí (9). El màxim golejador segons les actes és Luis Gomez Sanchez (Andorra HC) amb 13 gols. Proper partit destacat: CEH Olímpic Reus contra HC Alpicat, dissabte 17 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Andorra HC33003529
2CH Cadí33001849
3Alcañiz Club Patín33001529
4CHP Amposta33001329
5CEH Olímpic Reus22001856
6HC Alpicat2101263
7CP Riudoms31027133
8HC Montbui31024113
9Hoquei Mollerussa-Tàrrega B31029173
10Igualada HC3102883
11CE Olesa Patí2002270
12Lleida2002290
13CP Calafell30033230
14CH Mollerussa30036330

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil Plata 7 2026/27?
Andorra HC, amb 9 punts després de 19 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil Plata 7 2026/27?
La jornada 2 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil Plata 7 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-plata-7-2026-27-fb0c14954b80): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.