Infantil Plata 6 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil Plata 6 2026/27, el líder de la classificació calculada és Ribes CP amb 9 punts, seguit de Lleida (9). El màxim golejador segons les actes és Hernan Gracia Mandaña (CP Monjos) amb 10 gols. Proper partit destacat: Hoquei Casal Espluga contra CP Monjos, dissabte 17 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Ribes CP33003249
2Lleida330021109
3HC Valls32101697
4CP Monjos32012296
5Hoquei Casal Espluga320120106
6CE Noia32011196
7CP Calafell310215123
8CP Subur Sitges310222233
9CH Montblanc21019113
10Club Patí Cubelles310211203
11Cambrils CH21018123
12CH Mollerussa30126101
13Club Hoquei Vila-seca30038270
14HC Alpicat30036410

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil Plata 6 2026/27?
Ribes CP, amb 9 punts després de 20 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil Plata 6 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 24 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil Plata 6 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-plata-6-2026-27-d4e9a4ae6e03): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.