Infantil Plata 5 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil Plata 5 2026/27, el líder de la classificació calculada és CE Olesa Patí amb 9 punts, seguit de CP Torrelles (6). Els màxims golejadors segons les actes són Biel Abia Sanchez (CE Olesa Patí) i Emma Gimenez Perez (CP Torrelles) amb 7 gols. Proper partit destacat: CP Masquefa contra CP Torrelles, diumenge 18 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CE Olesa Patí33001229
2CP Torrelles32011486
3CP Masquefa32011166
4CPI La Sagrera22001176
5Capellades HC320113116
6CHP Martorell3111764
7CP Corbera31118114
8HC Castellar310212113
9HC Sant Just3102793
10CE La Salle Bonanova1001240
11UE Hoquei Barberà1001480
12HC Sentmenat20025130
13FC Martinenc20024140

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil Plata 5 2026/27?
CE Olesa Patí, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil Plata 5 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil Plata 5 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-plata-5-2026-27-54cfeb59904e): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.