Infantil Plata 4 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil Plata 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és CEH Sabadell amb 9 punts, seguit de CH Prat (9). El màxim golejador segons les actes és Markel Echaiz Pujadas (CEH Sabadell) amb 8 gols. Proper partit destacat: CEH Sabadell contra UE Hoquei Barberà, diumenge 18 d'octubre a les 16:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CEH Sabadell330026119
2CH Prat33001429
3CPI La Sagrera22002026
4UE Hoquei Barberà32012056
5CE La Salle Bonanova22001166
6HC Sant Just320114106
7PHC Sant Cugat310222153
8CH Sant Josep Badalona2101683
9FC Martinenc31029163
10HC Sentmenat21014113
11CH Claret2002180
12CH Ripollet20024130
13CP Congrés30031120
14Club Hoquei Molins de Rei30033360

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil Plata 4 2026/27?
CEH Sabadell, amb 9 punts després de 18 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil Plata 4 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil Plata 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-plata-4-2026-27-9b956e7f22b2): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.