Infantil Plata 3 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil Plata 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Manlleu amb 7 punts, seguit de Cerdanyola CH (6). El màxim golejador segons les actes és Ferran Gutierrez Armengol (HC Sentmenat) amb 8 gols. Proper partit destacat: CP Manresa contra Vic Hoquei Club, divendres 16 d'octubre a les 20:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Manlleu32102467
2Cerdanyola CH2200726
3CHP Bigues i Riells32011936
4HC Sentmenat312022115
5CP Manresa21101454
6CH Navarcles311118144
7CH Les Franqueses21101094
8HC Palau de Plegamans2101973
9Vic Hoquei Club2101243
10Mollet HC31029133
11HC Castellar30125261
12CE Maristes Sant Joan30124281
13CH Castellet30034190

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil Plata 3 2026/27?
CP Manlleu, amb 7 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil Plata 3 2026/27?
La jornada 2 es juga el divendres 16 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil Plata 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-plata-3-2026-27-dbaaebdb1c42): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.