Infantil Plata 2 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil Plata 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Manlleu amb 9 punts, seguit de Vic Hoquei Club (7). El màxim golejador segons les actes és Nil Bosch Sidera (CP Manlleu) amb 12 gols. Proper partit destacat: CP Folgueroles contra CP Manlleu, diumenge 18 d'octubre a les 16:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Manlleu33003369
2Vic Hoquei Club32102187
3CP Breda321019127
4Club Patí Voltregà22001156
5CH Mataró31201585
6CP Roda31111194
7CP Folgueroles1100953
8CE Arenys de Munt31027163
9Club Hoquei Arenys de Mar20114161
10Tan-Lux Cassanenc B10016100
11CH Olot20024150
12Hoquei Patins Tona30035180
13CH Vilassar30039260

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil Plata 2 2026/27?
CP Manlleu, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil Plata 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil Plata 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-plata-2-2026-27-759399e50c88): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.