Infantil Plata 1 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil Plata 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Caldes de Malavella amb 9 punts, seguit de HC Salt (9). El màxim golejador segons les actes és Jofre Serra Mesas (Tecmon Cassanenc A) amb 10 gols. Proper partit destacat: Club Hoquei Palafrugell contra Tecmon Cassanenc A, dissabte 17 d'octubre a les 16:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Caldes de Malavella33002919
2HC Salt33002039
3Tecmon Cassanenc A321020177
4Club Hoquei Lloret21101074
5Club Hoquei Palafrugell1100643
6Club Patí Tordera310220223
7CH Sant Jordi Desvalls2101543
8Jesús Maria i Josep31027213
9CH Olot210110103
10HC Ripoll30129131
11CH Farners30125211
12Hoquei Figueres1001350
13CP Jonquerenc30034200

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil Plata 1 2026/27?
CP Caldes de Malavella, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil Plata 1 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil Plata 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-plata-1-2026-27-1bf34bee5085): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.