Infantil OR 9 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil OR 9 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Patí Tordera amb 6 punts, seguit de Club Patí Vilanova (4). El màxim golejador segons les actes és Jordi Caimel Colome (Club Patí Tordera) amb 10 gols. Proper partit destacat: Club Patí Tordera contra HC Palau de Plegamans, divendres 16 d'octubre a les 20:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Patí Tordera22001556
2Club Patí Vilanova311112104
3HC Palau de Plegamans2110424
4Igualada HC3111884
5CP Bell-lloc1010331
6UE Horta1001030
7HC Palau de Plegamans20022130

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 9 2026/27?
Club Patí Tordera, amb 6 punts després de 7 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 9 2026/27?
La jornada 2 es juga el divendres 16 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 9 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-9-2026-27-a6b9ac867b70): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.