Infantil OR 7 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil OR 7 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Olot amb 9 punts, seguit de CE Noia (9). El màxim golejador segons les actes és Aitor Cabrera Gonzalez (CH Olot) amb 15 gols. Proper partit destacat: CH Olot contra CE Noia, dissabte 17 d'octubre a les 11:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Olot33003749
2CE Noia33002919
3UE Horta320125186
4CH Ripollet310212183
5CP Calafell31024103
6CE Noia31025163
7Reus Deportiu31026213
8Club Patí Vilafranca30033330

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 7 2026/27?
CH Olot, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 7 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 7 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-7-2026-27-8e385a421f83): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.