Infantil OR 6 2026/27

A la jornada 6 d'Infantil OR 6 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Caldes amb 12 punts, seguit de CE Arenys de Munt (6). El màxim golejador segons les actes és Ton Roca Artigas (CE Arenys de Munt) amb 6 gols. Proper partit destacat: CP Congrés contra FC Martinenc, divendres 23 d'octubre a les 20:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Caldes440020612
2CE Arenys de Munt32011946
3FC Martinenc22001316
4CP Congrés3111894
5Reus Deportiu2011561
6CP Sant Ramon2002380
7GEiEG20020150
8HC Sant Just20020190

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 6 2026/27?
CH Caldes, amb 12 punts després de 10 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 6 2026/27?
La jornada 2 es juga del 16 al 23 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 6 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-6-2026-27-90d3db3f407a): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.