Infantil OR 5 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil OR 5 2026/27, el líder de la classificació calculada és Igualada HC amb 9 punts, seguit de Club Patí Voltregà (9). El màxim golejador segons les actes és Nil Pardo Guitart (Igualada HC) amb 7 gols. Proper partit destacat: PHC Sant Cugat contra Club Patí Voltregà, dissabte 17 d'octubre a les 17:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Igualada HC33002719
2Club Patí Voltregà33001529
3CP Sant Ramon32101667
4CE Noia311110204
5PHC Sant Cugat31028143
6CH Farners31025133
7CP Sant Celoni30034160
8Cerdanyola CH30032150

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 5 2026/27?
Igualada HC, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 5 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 5 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-5-2026-27-0738802b611a): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.