Infantil OR 4 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil OR 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és Igualada HC amb 9 punts, seguit de CH Caldes (6). Els màxims golejadors segons les actes són Oriol Forne i Puig (CH Caldes) i Tim Vela Torres (Igualada HC) amb 5 gols. Proper partit destacat: CP Malgrat contra CH Caldes, dissabte 17 d'octubre a les 18:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Igualada HC33001729
2CH Caldes2200726
3CP Manlleu32011056
4HC Alpicat2101653
5CP Malgrat30125111
6HC Salt30123161
7CP Congrés2002290

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 4 2026/27?
Igualada HC, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 4 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-4-2026-27-f3503323aa7a): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.