Infantil OR 3 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil OR 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Patí Blanes Atlètic amb 9 punts, seguit de Vic Hoquei Club (9). El màxim golejador segons les actes és Noah Martin-Romo Parareda (Vic Hoquei Club) amb 8 gols. Proper partit destacat: Vic Hoquei Club contra Club Patí Blanes Atlètic, dissabte 17 d'octubre a les 13:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Patí Blanes Atlètic33002939
2Vic Hoquei Club33001949
3Club Patí Vilafranca32011996
4Cerdanyola CH311111134
5HC Alpicat31026293
6HC Sentmenat20114131
7CH Santa Perpètua20023100
8CP Riudebitlles300311210

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 3 2026/27?
Club Patí Blanes Atlètic, amb 9 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 3 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-3-2026-27-2093759e28b5): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.