Infantil OR 10 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil OR 10 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Sant Celoni amb 9 punts, seguit de CHP Bigues i Riells (6). El màxim golejador segons les actes és Max Chillon Nicolas (CP Sant Celoni) amb 7 gols. Proper partit destacat: CP Congrés contra CHP Bigues i Riells, divendres 16 d'octubre a les 20:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Sant Celoni33002329
2CHP Bigues i Riells2200946
3Lleida2110744
4CP Congrés2101683
5CH Claret2011391
6HC Castellar20023100
7Mollet HC30033170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 10 2026/27?
CP Sant Celoni, amb 9 punts després de 8 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 10 2026/27?
La jornada 2 es juga el divendres 16 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 10 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-10-2026-27-a724365b1228): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.