Infantil OR 1 2026/27

A la jornada 3 d'Infantil OR 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és FC Barcelona amb 9 punts, seguit de HC Palau de Plegamans (6). El màxim golejador segons les actes és Egoitz Vidal Rodriguez (FC Barcelona) amb 8 gols. Proper partit destacat: HC Palau de Plegamans contra Igualada HC, dissabte 17 d'octubre a les 16:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1FC Barcelona33002609
2HC Palau de Plegamans320113116
3Igualada HC320112106
4Igualada HC3111654
5HC Palau de Plegamans3111694
6CH Juneda31025193
7Club Hoquei Palafrugell31029103
8Club Hoquei Vila-seca30036190

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Infantil OR 1 2026/27?
FC Barcelona, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Infantil OR 1 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Infantil OR 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/infantil-or-1-2026-27-2014fed3c92e): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.