FEM 19 2026/27

A la jornada 4 de FEM 19 2026/27, el líder de la classificació calculada és HC Palau de Plegamans amb 9 punts, seguit de Club Patí Vilafranca (6). El màxim golejador segons les actes és Elia Singla Esquirol (HC Palau de Plegamans) amb 5 gols. Proper partit destacat: Club Patí Vilafranca contra Cerdanyola CH, divendres 16 d'octubre a les 21:55.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1HC Palau de Plegamans33001479
2Club Patí Vilafranca22001176
3PHC Sant Cugat2110754
4Cerdanyola CH311112114
5CHP Bigues i Riells2101453
6HC Palau de Plegamans2101773
7CP Manlleu2101673
8CP Vila-sana2101643
9CP Roda2011781
10Igualada Femení HCP2011691
11HC Salt20028120
12Mollet HC2002390

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 19 2026/27?
HC Palau de Plegamans, amb 9 punts després de 13 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 19 2026/27?
La jornada 3 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 19 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-19-2026-27-ca76798ae2d6): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.