FEM 17 Plata 2026/27

A la jornada 2 de FEM 17 Plata 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Torrelles amb 6 punts, seguit de HC Alpicat (6). El màxim golejador segons les actes és Carla Garcia Garrigosa (CP Torrelles) amb 5 gols. Proper partit destacat: CP Manresa contra FC Martinenc, diumenge 18 d'octubre a les 10:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Torrelles22001616
2HC Alpicat2200706
3CP Manresa2200736
4Igualada Femení HCP2200736
5FC Martinenc2110504
6CP Calafell2101983
7Club Hoquei Lloret2101773
8CH Santa Perpètua2101343
9HC Castellar2101353
10HC Salt2011011
11Hoquei Casal Espluga2002360
12Club Patí Vilafranca2002140
13CH Castellet20025130
14Club Hoquei Molins de Rei20020180

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 17 Plata 2026/27?
CP Torrelles, amb 6 punts després de 14 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 17 Plata 2026/27?
La jornada 3 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 17 Plata 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-17-plata-2026-27-56838fdfb075): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.