FEM 17 OR 2026/27

A la jornada 4 de FEM 17 OR 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Vila-sana amb 7 punts, seguit de HC Palau de Plegamans (6). El màxim golejador segons les actes és Antia González Barja (CP Vila-sana) amb 6 gols. Proper partit destacat: PHC Sant Cugat contra Club Patí Voltregà, dissabte 17 d'octubre a les 15:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Vila-sana32102037
2HC Palau de Plegamans22001106
3PHC Sant Cugat2200426
4HC Salt2110964
5Club Patí Voltregà2110634
6Cerdanyola CH2110434
7CHP Bigues i Riells1100213
8Mollet HC1100213
9CH Olot1100713
10CHP Sant Feliu1100833
11Cerdanyola CH2101443
12Mollet HC2101533
13Reus Deportiu2101543
14Igualada Femení HCP2011471
15HC Palau de Plegamans30126111
16CP Manlleu1001230
17CH Mataró1001140
18HC Sant Just2002370
19CHP Sant Feliu1001380
20CP Roda2002080
21CH Farners30032260

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 17 OR 2026/27?
CP Vila-sana, amb 7 punts després de 19 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 17 OR 2026/27?
La jornada 3 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 17 OR 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-17-or-2026-27-0275d74a9fc8): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.