FEM 15 Plata 2026/27

A la jornada 3 de FEM 15 Plata 2026/27, el líder de la classificació calculada és UE Horta amb 7 punts, seguit de Club Hoquei Palafrugell (7). El màxim golejador segons les actes és Gisela Tarré Asta (UE Horta) amb 13 gols. Proper partit destacat: Igualada Femení HCP contra Club Hoquei Palafrugell, diumenge 18 d'octubre a les 10:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1UE Horta32101677
2Club Hoquei Palafrugell32101377
3CP Torrelles22001336
4CP Fraga22001136
5CP Jonquerenc22001046
6HC Ripoll3201936
7Club Hoquei Lloret3201876
8CP Vila-sana32011486
9Lleida3111994
10CH Olot3111894
11Igualada Femení HCP21011353
12HC Sentmenat2101223
13Club Patí Vilafranca2002360
14Vic Hoquei Club3003290
15CH Santa Perpètua2002180
16CP Riudoms30038190
17CEH Sabadell30031320

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 15 Plata 2026/27?
UE Horta, amb 7 punts després de 22 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 15 Plata 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 15 Plata 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-15-plata-2026-27-915489fef9f3): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.