FEM 15 OR 2026/27

A la jornada 3 de FEM 15 OR 2026/27, el líder de la classificació calculada és CHP Bigues i Riells amb 9 punts, seguit de HC Palau de Plegamans (9). El màxim golejador segons les actes és Elsa Ballester Tavera (CHP Bigues i Riells) amb 13 gols. Proper partit destacat: CP Manlleu contra Cerdanyola CH, dissabte 17 d'octubre a les 14:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CHP Bigues i Riells33002759
2HC Palau de Plegamans33001739
3CH Mataró33001329
4Cerdanyola CH33001239
5CP Vila-sana32101527
6Club Patí Voltregà32101147
7HC Salt22001456
8HC Alpicat2200806
9Mollet HC3201646
10Igualada HC3201646
11CP Manlleu2200426
12Club Hoquei Arenys de Mar3111234
13CP Roda3111464
14Cerdanyola CH3111644
15Igualada Femení HCP3102733
16HC Sant Just3102783
17PHC Sant Cugat31025183
18CP Sant Celoni2011461
19FC Martinenc2002160
20Mollet HC30033100
21CP Manlleu30033110
22CH Farners30035140
23HC Palau de Plegamans30037180
24HC Castellar30033220
25Club Patí Voltregà30032290

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 15 OR 2026/27?
CHP Bigues i Riells, amb 9 punts després de 35 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 15 OR 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 15 OR 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-15-or-2026-27-d3967a1578ec): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.