FEM 13 Plata 2026/27

A la jornada 3 de FEM 13 Plata 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Congrés amb 9 punts, seguit de CH Mataró (7). El màxim golejador segons les actes és Beth Sanahuja Guirao (CH Santa Perpètua) amb 19 gols. Proper partit destacat: CP Torrelles contra CH Mollerussa, diumenge 18 d'octubre a les 17:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Congrés33001349
2CH Mataró32101287
3CH Santa Perpètua220023126
4Vic Hoquei Club22001516
5CP Torrelles22001526
6CP Riudoms320122236
7Club Patí Vilafranca11001263
8CH Mollerussa21018123
9HC Sentmenat2101833
10CH Castellet21018103
11Ribes CP31026113
12Club Patí Roda-Folgueroles31024143
13Club Hoquei Molins de Rei31028103
14CP Caldes de Malavella30128171
15CP Masquefa1001360
16FC Martinenc1001270
17PHC Sant Cugat30034120
18Fitonatur Igualada Femení HCP30035180

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 13 Plata 2026/27?
CP Congrés, amb 9 punts després de 21 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 13 Plata 2026/27?
La jornada 2 es juga del 17 al 31 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 13 Plata 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-13-plata-2026-27-d80e03a1bc58): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.