FEM 13 OR 2026/27

A la jornada 2 de FEM 13 OR 2026/27, el líder de la classificació calculada és PHC Sant Cugat amb 6 punts, seguit de HC Palau de Plegamans (6). El màxim golejador segons les actes és Èlia Carulla Pastor (PHC Sant Cugat) amb 13 gols. Proper partit destacat: HC Sant Just contra PHC Sant Cugat, dissabte 17 d'octubre a les 16:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1PHC Sant Cugat22001916
2HC Palau de Plegamans22001046
3CP Vila-sana2200826
4HC Sant Just2200736
5CP Sant Celoni1100703
6CP Calafell2101553
7HC Palau de Plegamans2101673
8Club Patí Voltregà1100513
9Cerdanyola CH1100423
10Igualada HC2101423
11CH Claret2101533
12CP Manlleu2101973
13UE Horta2011341
14UE Horta2011271
15Igualada Femení HCP1001030
16HC Salt1001150
17CP Vila-sana1001040
18Cerdanyola CH2002280
19Club Patí Cubelles20021130
20CH Farners20020170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 13 OR 2026/27?
PHC Sant Cugat, amb 6 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 13 OR 2026/27?
La jornada 3 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 13 OR 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-13-or-2026-27-7bb7c23e59dc): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.