FEM 11 Plata 2026/27

A la jornada 3 de FEM 11 Plata 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Patí Cubelles amb 9 punts, seguit de CE Noia (6). El màxim golejador segons les actes és Bruna Esteller Salvador (CE Noia) amb 13 gols. Proper partit destacat: CP Congrés contra CE Noia, diumenge 18 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Patí Cubelles33002039
2CE Noia22002356
3CP Congrés22002066
4CP Roda22001426
5CP Riudoms22001316
6CHP Bigues i Riells22001126
7Vic Hoquei Club1100833
8PHC Sant Cugat2101553
9UE Horta11001113
10CP Calafell1100923
11CH Claret1100323
12CH Farners210113133
13CP Sant Ramon210114163
14CH Santa Perpètua21017113
15Hoquei Patins Tona21017123
16CH Mollerussa2101933
17Igualada Femení HCP21011493
18HC Castellar2002260
19CP Corbera2002390
20Girona CH20025120
21CH Vilassar10013130
22CE Sagrerenc20028200
23HC Palau de Plegamans20022160
24FC Martinenc20022180
25HC Sant Just20025230
26CP Torrelles20021190

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de FEM 11 Plata 2026/27?
Club Patí Cubelles, amb 9 punts després de 24 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de FEM 11 Plata 2026/27?
La jornada 3 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de FEM 11 Plata 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fem-11-plata-2026-27-6aa17a9b88f1): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.