Fase de Grups Youth Golden CAT 2026/27

A la jornada 3 de Fase de Grups Youth Golden CAT 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Farners amb 7 punts, seguit de CP Congrés (7). El màxim golejador segons les actes és Dídac Perez Atay (CH Farners) amb 6 gols.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Farners32101377
2CP Congrés3210737
3Catalunya31201375
4HC Alpicat3111764
5Comunitat Valenciana3111964
6La Vendeenne31026143
7Reus Deportiu30129131
8Cerdanyola CH30124121

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Fase de Grups Youth Golden CAT 2026/27?
CH Farners, amb 7 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
On es poden veure els resultats de Fase de Grups Youth Golden CAT 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fase-de-grups-youth-golden-cat-2026-27-30616740e08f): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.