Fase de Grups Lliga Catalana Plata 2026/27

A la jornada 3 de Fase de Grups Lliga Catalana Plata 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Manlleu amb 9 punts, seguit de CH Mataró (6). El màxim golejador segons les actes és Oriol Llenas Blade (CH Mataró) amb 6 gols.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Manlleu33001569
2CH Mataró320115126
3CE Noia320112106
4CH Olot320113116
5PHC Sant Cugat22001016
6Club Hoquei Palafrugell32011086
7GEiEG3201766
8CH Mollerussa3111784
9HC Sant Just3111674
10SD Espanyol310211113
11Vic Hoquei Club2101683
12Club Patí Tordera31027113
13Club Hoquei Vila-seca30039150
14CP Congrés30036130
15CE Vendrell20023100

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Fase de Grups Lliga Catalana Plata 2026/27?
CP Manlleu, amb 9 punts després de 21 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
On es poden veure els resultats de Fase de Grups Lliga Catalana Plata 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fase-de-grups-lliga-catalana-plata-2026-27-70e79571d5f8): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.