Fase de Grups Frit Ravich Lliga Catalana 2026/27

A la jornada 3 de Fase de Grups Frit Ravich Lliga Catalana 2026/27, el líder de la classificació calculada és FC Barcelona amb 9 punts, seguit de Igualada HC (9). El màxim golejador segons les actes és Gerard Riba Ovejero (Igualada HC) amb 10 gols.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1FC Barcelona33001359
2Igualada HC33001699
3CP Calafell33001489
4CE Noia32011576
5Club Patí Voltregà32011256
6Reus Deportiu320114146
7Shum3102793
8Lleida31027113
9CH Caldes30036100
10PAS Alcoi20024110
11Club Hoquei Lloret20023110
12Club Patí Vilafranca30032130

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Fase de Grups Frit Ravich Lliga Catalana 2026/27?
FC Barcelona, amb 9 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
On es poden veure els resultats de Fase de Grups Frit Ravich Lliga Catalana 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/fase-de-grups-frit-ravich-lliga-catalana-2026-27-7a8dfc6c57bb): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.