Benjamí Plata Girona FASE1 Grup C 2026/27

A la jornada 3 de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup C 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Sant Jordi Desvalls amb 6 punts, seguit de Girona CH (6). Els màxims golejadors segons les actes són Iu Carmona Angelats (Hoquei Banyoles) i David Mellado Tyshchenko (HC Salt) amb 10 gols. Proper partit destacat: Hoquei Banyoles contra Girona CH, dissabte 17 d'octubre a les 15:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Sant Jordi Desvalls22001636
2Girona CH320114136
3Hoquei Banyoles11001023
4HC Salt21011033
5CH Olot20023170
6CP Caldes D20022170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup C 2026/27?
CH Sant Jordi Desvalls, amb 6 punts després de 6 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup C 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup C 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/benjami-plata-girona-fase1-grup-c-2026-27-d5c7eb85b102): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.